• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
 

Witamy na stronie internetowej Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Krasnobrodzie

Powiatowy Ośrodek Wsparcia przeznaczony jest dla osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Placówka realizuje zadania w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej, zmierzające do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności niezbędnych do prowadzenia przez osoby niepełnosprawne niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia w miarę ich indywidualnych możliwości. Ma na celu podniesienie jakości życia osób, które wymagają oparcia społecznego ze względu na problemy związane z prawidłowym funkcjonowaniem w środowisku, a także powstrzymywanie marginalizacji społecznej. Prowadzenie działalności informacyjnej pozytywnie wpływa na wzrost akceptacji i zrozumienia osób niepełnosprawnych przez środowisko. [czytaj dalej]

Prezentacja Ośrodka

Solid color You Tube logo

Licznik odwiedzin

Dziś15
Wczoraj17
W tym tygodniu68
W tym miesiącu205
Wszystkich145307

BIP

bip logo 2c

Linki

lubelskie urzad b

powiat2

Tradycją naszego Ośrodka jest spotkanie wielkanocne, orgaznizowane dla naszych najbliższch i zaproszonych gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Wicestarosta Zamojski oraz Pani Dyrektor Powatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.
Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy program słowno-muzyczny przybliżający wydarzenia związane z Męką, Śmiercią i Zmartwychwstaniem Chrystusa. Wprowadzeni w podniosły nastrój wysłuchaliśmy życzeń Pani Dyrektor i przybyłych gości. Następnie wszyscy zasiedliśmy do wspólnego, świątecznego poczęstunku.
 
Życzymy zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.
                     Radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych.
 
 
 
 

logo mpips smallPowiatowy Ośrodek Wsparcia w Krasnobrodzie realizuje projekt finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „Oparcie Społeczne dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi” – edycja 2012 r.

© 2012 Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Krasnobrodzie . Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies. Opracowanie strony: ZamNET & Hts Studio